termico-brown-cardboard-sheet-texture-of

firma rodzinna

z polskim kapitałem

TERMICO TO 3 POKOLENIA

firma-rodzinna-termico-tektura_edited.pn

O NAS

termico-brown-cardboard-sheet-texture-of

LOGISTYKA

Będąc bezpośrednim producentem kartonów oraz wypełnień z tektury falistej mamy świadomość jak ważną rolę pełnią opakowania w Łańcuchu Dostaw. Z tego powodu naszym klientom proponujemy dostawy just-in-time oraz na wywołanie własną flotą samochodów ciężarowych do 3,5 ton. 

Odbiorcami naszych opakowań są Klienci z różnych gałęzi biznesu, głównie z takich miast jak:

Chodzież, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Kostrzyń nad Odrą, Kościan, Leszno, Łódź, Szczecin, Świebodzin, Oborniki, Poznań, Piła, Wałcz, Warszawa, Wolsztyn, Września, Piła, Rawicz, Zielona Góra

i wszystkich miejscowości przyległych. Kilometry nie są dla nas ograniczeniem.

 

Jesteśmy również Partnerami firm z Danii, Holandii oraz Niemiec. 

TERMICO Producent Opakowań, działająca na polskim rynku od 1976 jest stabilną firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej i rozbudowanej sieci odbiorców. Obecne działania zakładu, ukierunkowane zostały na produkcje opakowań tekturowych pod określone wymagania Partnerów z różnych segmentów rynku. 

Produkujemy opakowania z katalogu FEFCO oraz dzięki doświadczonemu zespołowi proponujemy w

Specjalizujemy się w produkcji opakowań wielkogabarytowych, niestandardowych, z nadrukiem fleksograficznym. Elastyczny i silnie rozbudowany park maszynowy pozwalam nam na realizację każdej ilości o różnym potencjale zapotrzebowania począwszy od 1 sztuki kończywszy na nakładach w dziesiątkach tysięcy sztuk. Każdy Klient jest dla nas Kluczowy.

Mając świadomość jak ważną funkcję pełni nasza firma w Łańcuchu Dostaw wielu Odbiorców naszych opakowań nie przestajemy się rozwijać i dotrzymujemy tępa naszym Partnerom. Kładziemy nacisk na ciągły rozwój i poprawianie nawet najprostszych operacji.